Herbalife Nedir? Herbalife Nasıl Kullanılır?

b5d675209552365f96b00edc87d72d6c-e1593397742920.jpg

Herbalife Nedir? Herbalife Nasıl Kullanılır?

Herbalife, sosyal medyada ve gündelik yaşantımızda birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Herbalife hakkında hiç bilginiz yoksa ya da kulaktan dolma bilgilerle Herbalife’ye karşı ön yargınız varsa bu yazımızı okuyarak ön yargılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Herbalife Nedir ?

Öncelikle, insanların yaşamlarını pozitif yönde değiştiren ürünler sunan global bir beslenme şirketidir.

Şu an 90′ dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

93 ülkede ilgili bakanlık onaylı ve denetlenmiş ürünler sunmaktadır.

Sağlıklı öğün sektöründe ‘dünya lideridir’

40 yıldan beri dünya genelinde ürünleri tüketilmeye devam etmektedir.

Hücresel beslenme sektöründe 40 yıllık tecrübeye sahiptir.

Ayrıca, 2019-2020 Sezonu Türkiye Kadın Basketbol Ligi sponsoru olmuştur. Dünya’ da ve Türkiye’ de 100′ den fazla sporcu ve takımın sponsoruluğunu yapmakta ve dünyaca ünlü Cristiano Ronaldo’nun ve İpek Onaran’ın da beslenme sponsorluğunu yapmaktadır.

Herbalife ihtiyaçlarımız doğrultusunda beslenmemize olanak sağlar:

Hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız sizlere özeldir. Hedeflediğiniz sonuçlara giden yol dengeli beslenme ve aktif bir yaşamla başlar. Ancak, başarılı sonuçların ardında odaklı ve kontrollü bir plan vardır. Günün her anında yanınızda olan Herbalife Nutrition beslenme programı, başarıya ulaşmanızda hayati öneme sahip bu altı besin grubunu optimum seviyede almanıza yardımcı olacaktır. Bunlar;

1- Protein

2- Vitaminler – Mineraller

3- Sağlıklı Yağ

4- Lif

5- Fito Besin

6- Sıvı Alımı

Ürünler bitkilerden üretilir. Vücudun protein, vitamin ve mineral ihtiyaçlarının tümünü karşılayan, öğün yerine kullanılan ve öğünlerimizi takviye edici gıdalardır.

Ürünlerimiz ile beraber vücudun gün içinde alması gereken protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineralleri daha az kalori ile eksiksiz olarak vücudumuza alarak ve öğünlerimizi ara öğünlerle ve gıda takviye ürünleriyle destekleyerek kilomuzu kontrol edebilir ve günün yoğun temposunda dahi kendimizi enerjik ve dinç hissedebiliriz.

 

Kısaca Herbalife;

Bilim: Sizlere mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz, beslenme alanındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

Ürün: Ürün içeriklerimiz, öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir marka olmamızı sağlamıştır.

Toplum: İyi beslenmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Herbalife Nutrition Vakfı (HNF) ve Daha İyi Beslenme İçin Küresel İttifak (GAIN) organizasyonlarıyla kurduğumuz ortaklık aracılığıyla tüm dünyada insanların hayatlarını değiştirmek için çalışıyoruz.

Sponsorluk: Dünya genelinde birçok sporcunun ve takımın Global Beslenme Ortağı olmaktayız. Tüm dünyada sponsorluğunu üstlendiğimiz birçok sporcu, bizim ürünlerimizi kullanmaktadır.

Herbalife Hakkında Yanlış Bilinenler

Kesinlikle ilaç değildir, iç ve dış beslenme ürünleridir. Ayrıca düzenli ve dengeli beslenmemizi sağlayan bu ürünlerle beraber kilo verme, kilo alma, ideal kilomuzu koruma programları uygulanabilmektedir.

Hastalık teşhis ve tedavisi için kullanılmaz. Ancak Herbalife ürünlerini kullanıp dengeli ve düzenli beslenerek, gerekli gıda takviyelerini vücudumuza alarak, vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara yakalanma riskimizi azaltabiliriz.

İçerisinde domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş yağlar bulunmamaktadır.

Herbalife Nasıl Kullanılır ?

Şirketimizde

– Öğün yerine geçen shake,

– Gıda takviyeleri,

– Aktif yaşam ürünleri (Sporcu Ürünleri),

– Atıştırmalıklar,

– İçecekler,

– Cilt bakım ürünleri, olmak üzere bir çok iç ve dış beslenme ve gıda takviye ürünlerimiz vardır. Tüm ürünlerimizin içeriği, kullanımı ve kullanma amaçları birbirinden farklıdır.

Örneğin: Aşağı-yukarı kilo kontrolü, düzenli ve dengeli beslenme alışkanlığı, ideal kiloyu koruma, vitamin mineral desteği, sporcular için yoğun fiziksel aktivite döneminde performansı korumak ve yükseltmek, cildine önem verenler için cilt bakımı vb. birçok nedenler için ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere, ihtiyacınıza ve amacınıza uygun ürünleri önererek, ürünlerimizi kullanmaya karar verdiğinizde Kişiselleştirilmiş Beslenme Programınızı sunmaktayız.

herbalife 21 günde fit değişim

Fiyat Bilgisi ve Satın Alma İşlemi

Herbalife ürünleri sadece Bağımsız Herbalfe Üyeleri aracılığıyla satılmaktadır. Herblife hakkında daha fazla bilgi almak, fiyat bilgisi ve satın alma işlemi için whatsapp hattından danışmanınıza ulaşabilirsiniz.

Bizlere buradan ulaşabilirsiniz.. Whatsapp  İnstagram 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayınız.


Herbalife Danışmanlık Hizmetimiz.. (Ürün kullanım süreci nasıl işliyor?)

Öncelikle, hangi ürün grubunun sizin hedefleriniz için daha uygun olduğunu belirliyoruz.

Düzenli ve dengeli beslenerek, aç kalmadan, sağlıklı şekilde kilo kontrolü sağlayacağınız kişisel beslenme programınızı hazırlıyoruz.

Gündelik yaşam akışınızı etkilemeden, aktif yaşamı destekleyecek egzersiz önerilerinde bulunuyoruz.

Fit değişim yolunda sizlere motivasyon desteği sağlıyoruz.

Whatsapp üzerinden düzenli olarak kontrol ve takiplerinizi yapıyoruz.

Ev ve iş yaşantınız sürerken, alışkanlıklarınızı değiştirerek sağlıklı yaşamaya, spor yapmaya ve doğru beslenmeye başlıyor; daha sağlıklı, ince ve fit hissediyorsunuz.

– AMACIMIZ; HEDEFE ULAŞMA SÜRECİNDE EN İYİ SONUCU ALMANIZ İÇİN SİZLERE DESTEK OLMAK..


DEĞİŞTİR HAYATINI..

(Herkesin sana inanması için gereken ilk adım, senin kendine inanmandır)

İdeal Kilo Rehberi


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Whatsapp Görüşmesi Başlat