Herbalife Shake Nedir ? Faydaları Nelerdir?

B-vitaminleri-C-vitamini-kalsiyum-demir-ve-lif-kaynağı-Formül-1-Shake-ile-güne-lezzetli-bir-başlangıç-yapmak-en-güzeli-Bugün-evde-size-eşlik-eden-Shake’iniz-neli.jpg

Herbalife Shake Nedir ?

Herbalife shake, öğün yerine geçen besleyici  ve protein ile temel besinlerin birleşiminden oluşan dengeli bir öğündür. Herbalife öğün yerine geçen shake, gün içinde vücudumuzun ihtiyacı olan temel besin maddelerinden (bunlar, protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineraller) elde edilen enerjiyi daha az kaloriyle almamıza yardımcı olmaktadır. (1 porsiyonu 216 kaloridir.)

Öğün yerine geçen shake, kalorisi kısıtlı olması ve vücudun ihtiyacı olan temel besinleri içermesi sebebiyle aç kalmadan, sağlıklı şekilde kilo kontrolü sağlamamıza yardımcı olmaktadır.

Düzenli ve dengeli beslenme alışkanlığı edinmek isteyen herkes Herbalife öğün yerine geçen shakeyi tercih edebilir. Hem beslenmemizi düzene sokuyoruz hem de sağlıklı şekilde kilo kontrolünü sağlıyoruz.

Sadece 216 kalori ile hangi besinleri vücudumuza aldığımıza bakalım…

herbalife shake

Herbalife Shake İçeriğinde Neler Vardır ?

– 18 gram protein ( kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur.)

– 3 gram lif ( bağırsak düzgün çalışmasında büyük önem taşır. )

– 12 vitamin ( bunlar; A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, Niasin, Folik Asit, Biotin, Pantotenik asit)

– B vitaminleri; riboflavin (B2), B6 ve B12 normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

– 10 mineral ( bunlar; Kalsiyum, Demir, Fosfor, Potasyum, Çinko, Bakır, İyot, Selenyum, Magnezyum, Manganez)

 

Herbalife Shake Faydaları Nelerdir ?

– Öncelikle dengeli ve düzenli beslenme alışkanlığı için vazgeçilmez öğündür. Çoğumuz günün yoğun temposu yüzünden düzenli ve sağlıklı beslenemiyoruz ya öğün atlıyoruz ya da öğünde yediğimiz besinler ihtiyacımız olan enerjiyi karşılamıyor. Bu da gün içinde enerjimizin düşük olmasına ve daha kalitesiz bir gün geçirmemize neden olmaktadır.. Herbalife shake, hem hazırlamasının kolay olması hem de gün içinde ihtiyacımız olan enerjiyi karşıladığı için tercih edilmektedir.

– Düzenli ve sağlıklı kahvaltı alışkanlığı için önemli bir üründür. Çoğu zaman günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı yapmadan ya da sağlıksız ve eksik yaparak güne başlıyoruz. Bu durum, gün içindeki yaşantımızı ve beslenmemize olumsuz etkilemektedir. Herbalife shake ile kahvaltımızı, temel besin maddelerini alıp sağlıklı şekilde yaparak vücudumuzu güne hazırlamalıyız.

– Kilo kontrolü için vazgeçilmezdir. Kilo alma, kilo verme ve ideal kilomuzu koruma programları için önemli bir üründür. Herbalife shake, düzenli ve dengeli beslenerek kilo hedeflerine ulaşmada yardımcı olmaktadır. Biz Herbalife danışmanlarınızın sizler için hazırladığımız kişiye özel programla kilo hedeflerinize ulaşabilir daha düzenli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanabilirsiniz.

Herbalife Shake Hazırlama- Nasıl Hazırlanır?

Herbalife Shake hazırlama, iki yemek kaşığı (26g) Herbalife Shake’i,  250 ml yarım yağlı süte (%1,5) ekleyin ve karıştırın. Süt yerine su da kullanabilirsiniz. Günde 2 sefer bu lezzetli Shake’i tüketin.

Not: Herbalife öğün yerine geçen shake; çikolata, vanilya ve fındık olarak 3 çeşit aroması vardır. Dilerseniz bunları sadece kullanabilir ya da daha farklı lezzetler için herbalife shake tariflerimizden yararlanabilirsiniz 🙂

Herbalife Shake Kullanımı – Nasıl Kullanılır?

Herbalife shake kullanımı, düzenli ve sağlıklı beslenmek, aşağı – yukarı kilo kontrolü ve ideal kiloyu korumak için kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz hangi amaçla herbalife besleyici shake kullanacaksınız ?

Biz Herbalife danışmanınızla iletişim kurun ve amacınıza uygun kişiselleştirilmiş program hazırlayarak istenilen sonuca beraber ulaşalım 🙂

herbalife prolong

Herbalife Shake Fiyat Bilgisi – Satın Alma İşlemi

Herbalife ürünleri sadece Bağımsız Herbalife Üyeleri aracılığıyla satılmaktadır. Herbalife shake hakkında daha fazla bilgi almak, fiyat bilgisi ve satın alma işlemi için whatsapp hattından danışmanınıza ulaşabilirsiniz.

Not: Herbalife ayrıcalıklı müşteri programına dahil olarak, herbalife ürünlerini %15 – %25 ve %35 indirimle alma fırsatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere buradan ulaşabilirsiniz.. Whatsapp İnstagram 

Diğer Herbalife Beslenme Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgiler için tıklayınız.


Herbalife Danışmanlık Hizmetimiz.. (Ürün kullanım süreci nasıl işliyor?)

Öncelikle, hangi ürün grubunun sizin hedefleriniz için daha uygun olduğunu belirliyoruz.

Düzenli ve dengeli beslenerek, aç kalmadan, sağlıklı şekilde kilo kontrolü sağlayacağınız kişisel beslenme programınızı hazırlıyoruz.

Gündelik yaşam akışınızı etkilemeden, aktif yaşamı destekleyecek egzersiz önerilerinde bulunuyoruz.

Fit değişim yolunda sizlere motivasyon desteği sağlıyoruz.

Whatsapp üzerinden düzenli olarak kontrol ve takiplerinizi yapıyoruz.

Ev ve iş yaşantınız sürerken, alışkanlıklarınızı değiştirerek sağlıklı yaşamaya, spor yapmaya ve doğru beslenmeye başlıyor; daha sağlıklı, ince ve fit hissediyorsunuz.

– AMACIMIZ; HEDEFE ULAŞMA SÜRECİNDE EN İYİ SONUCU ALMANIZ İÇİN SİZLERE DESTEK OLMAK..


HERBALİFE – DEĞİŞTİR HAYATINI..

(Küçük hedeflerle başlayarak alışkanlıklarını yavaş yavaş değiştir, farkı göreceksin)

İdeal Kilo Rehberi


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Whatsapp Görüşmesi Başlat