Herbalife-Ayrıcalıklı-Müşteri-olmak.jpeg

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı

Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı, Herbalife’nin tüm ürünlerini, Herbalife müşteri satış fiyatları üzerinden %15 – % 25 -% 35 gibi ciddi indirim kazanarak aracısız bir şekilde firmadan direkt olarak almamıza imkan tanıyan programdır. Ayrıca Herbalife ayrıcalıklı müşteri programına katılmak tamamen ücretsizdir.

Myherbalife ile kendinize ait online mağaza, alışveriş sisteminiz oluyor. Buradan kolayca bütün alışverişlerde kendinize ait puan biriktirme şansınız oluyor. Ayrıcalıklı müşteri programı üyeleri bu hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler. Ayrıca Myherbalife bilgi sistemi üzerinden, Herbalife beslenme felsefesi ve Herbalife ile ilgili bir çok bilgiye mobil ve masaüstü cihazlardan direkt olarak erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıcalıklı müşterilere özel olarak, zaman zaman düzenlenecek olan sürpriz kampanyalara erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca Herbalife’ın düzenlediği online doktor ve diyetisyen eğitimlerine ücretsiz olarak katılma şansınız oluyor.

 

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı Avantajları Nelerdir?

  • Daha önceden Herbalife’ den standart indirim kazanmak ve siparişlerini aracısız olarak Myherbalife sistemi üzerinden vermek isteyen insanlar Herbalife üyesi olmak zorundaydılar.Bundan sonra artık Herbalife üyesi olmadan indirimli müşteri olarak sistem üzerinden kendi siparişinizi verebilirsiniz.
  • Her bir siparişiniz puan olarak kendi hesabınızda birikeceğinden dolayı zaman içerisinde;

Bronz seviye ile ürünlere Herbalife müşteri satış fiyatları üzerinden % 15 indirimle sahip olabilirsiniz.

Gümüş seviyeye ulaşan tüm müşteriler Herbalife müşteri satış fiyatları üzerinden 1 aydan 12 aya kadar biriktirdikleri 100 puan ile tüm Herbalife ürünlerine % 25 indirim ile sahip olma hakkına sahiptirler.

Altın seviye denilen bir üst kademe de ise 1 ayda yada 12 ay içinde toplam 500 puanlık alışveriş yapan bütün Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı katılımcıları tüm Herbalife ürünlerine önerilerilen müşteri satış fiyatı üzerinden % 35 indirim hakkı ile satın alma şansını yakalıyorlar.

  • Sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme felsefesini benimseyesen bütün Herbalife ayrıcalıklı müşterilerine özel beslenme ve özel yemek tarifleri, Kişisel bakım önerileri gibi verilere ücretsiz ulaşım ile hayatınıza renk katın.
  • Herbalife eğitimlerine ve Herbalife toplantılarına katılmadan sanki Herbalife üyesi gibi Myherbalife avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • Ayrıcalıklı müşteri programına dahil olduktan sonra Herbalife iş fırsatlarından yararlanmak ve ek gelir elde etmek isteyen bütün insanların ücretsiz katılım hakkına sahip olduğu gibi sizde yeni bir sistem ile tanışabilirsiniz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak İstiyorum

Ücretsiz Herbalife ayrıcalıklı müşteri programına katılmak ve ürünleri indirimli şekilde almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Takıldığınız yerde whatsapp hattından bize sorabilirsiniz.

1- Adım

Öncelikle https://www.myherbalife.com/ adresine tıklayınız.

2- Adım

Daha sonra gelen sayfada Herbalife Nutrition’a Katılın! Online başvuru kısmına tıklıyoruz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak İstiyorum

3- Adım

Sonraki sayfada, Hesap oluşturmak için bilgilerinizi girerek Hesap Oluştur kısmına tıklıyoruz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyelik.

4- Adım

Sonraki sayfada, Üyelik seçeneklerinden Ayrıcalıklı Müşteri Olarak Kayıt Olun kısmına tıklıyoruz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyelik.4

5- Adım

Açılan sayfada, Ayrıcalıklı Müşteri Programına katılmak için Sponsor Bilgisi ve Kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Sponsorunuz yoksa aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Sponsorun Herbalife ID Numarası : T1Y0143957
Sponsor Soyadı (ilk 3 harf) : YAL

6- Adım

Sayfanın devamında Kişisel Bilgilerinizi girerek Sonraki kısmına tıklıyoruz.

7- Adım

-Sonraki sayfalarda İkamet Adresi ve Telefon Numaraları bilgilerini giriyoruz.

8- Adım

-Sonraki sayfada Kişisel tanınma Numarası Yani (Pin kodu)  Herbalife Nutrition Beslenme Şirketinin Sizi Tanıma şifresi oluşturun. Hatırlayacağınız bir şifre olsun.

9- Son Adım

-Sonraki sayfada Herbalife Üyelik Sözleşmelerini okuyun ve onaylayarak devam edin.

-Ayrıcalıklı müşteri başvuru onayı, sayfalarını doldurduktan sonra ücretsiz olarak Ayrıcalıklı müşteri programına dahil oluyorsunuz ve Herbalife ürünlerini indirimli şekilde almaya başlayabilirsiniz.

Üyelik esnasında bir problem yaşamanız durumunda whatsapp hattımızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri olarak, Herbalife Nutrition ailesine hoş geldiniz. Ayrıcalıklı müşteri olarak kendi Myherbalife sayfanızda Herbalife Nutrition eşsiz ürünlerinden dilediğinizi alabilirsiniz. Herbalife ayrıcalıklı müşteri sayfanıza bağlanmak için

www.myherbalife.com adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada Giriş yapın kısmına tıklayarak İndirimli Alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri alışveriş 1

Herbalife Ücretsiz Üye Oldum Şimdi Ne Yapmalıyım?

Artık indirimli Herbalife ürünleri almaya hazırsınız, www.myherbalife.com adresini ziyaret ederek üye girişi yapar istediğiniz ülke ve dil seçeneğini belirterek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz ürünlere karar verdiniz mi? İlk defa Herbalife kullanacaksanız ve tecrübeli danışman yardımını istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Sponsor olduğumuz Herbalife Üyelerimize ÜCRETSİZ destek veriyoruz.


Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ayrıcalıklı üyelik programına dahil olmak ücretli mi?

Cevap: Ayrıcalıklı üyelik programına dahil olmak ücretsizdir.

Soru: Ayrıcalıklı üyelik programını katılmak istiyorum ne yapmalıyım?

Cevap: Ayrıcalıklı üyelik programını katılmak isteyen bütün insanları whatsapp hattımızdan çok kısa sürede sisteme dahil edebilir bu konuda gereken bilgi ve müşteri desteğini ücretsiz olarak sağlayabiliriz.

Soru: Ayrıcalıklı üyelik programı sipariş ödemeleri nasıl yapılmaktadır?

Cevap: Ödemelerinizi Myherbalife.com üzerinden, alışverişleriniz için kredi kartı veya banka havalesiyle yapabilirsiniz.

Soru: Ayrıcalıklı üyelikten distribütörlüğe geçebiliyor muyuz?

Cevap: Evet geçebiliyorsunuz. En güzel tarafı ayrıcalıklı müşteri olarak  alışveriş yaparak topladığınız puanlarınız distribütör olduğunuzda puanlarınız da aynen yansıyor. Hiç bir kaybınız olmuyor. Herbalife distribütörü dilediğiniz zaman geçiş yaparak olabiliyorsunuz.

Soru: Ayrıcalıklı üyelik programı aylık yada yıllık ödeme var mı?

Cevap: Ayrıcalıklı üyelik programı ile yıllık aylık herhangi bir ödeme yapmanızı gerektiren bir durum yoktur.

Soru: Ayrıcalıklı üyelik programından nasıl çıkılır?

Cevap: Programa dahil olduktan 90 gün süre zarfında hiç alışveriş yapmayan katılımcılar kendi istediği ile sistemden ayrılabilirler.

 


 

Herbalife Beslenme Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgiler için tıklayınız.

İdeal Kilo Rehberi


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Whatsapp Görüşmesi Başlat