Herbalife Üyesi Olmak – Distribütör Olmak

herbalife-nasil-uye-olunur.png

Herbalife Üyesi Olmak – Distribütör Olmak

Distribütör, İngilizce’den dilimize geçen kelime dağıtıcı anlamında kullanılmaktadır. Herbalife Distribütörü ise Herbalife ürünlerini dağıtan ve markasını tanıtan kişi olarak tanımlayabiliriz. Herbalife Distribütörü veya Herbalife Bağımsız Distribütörü olarak bilinen bu eski moda tanımlama yerini sistemdeki değişiklikler ile beraber Herbalife Bağımsız Üyesi ile değiştirdi. Herbalife Distribütörü olarak, ürünleri indirimli şekilde alabilir ve girişimcilik fırsatlarıyla iş kurma avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife’tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız gerekmektedir.

Herbalife Nutrition şirketi, üyesi olan kişileri bir ortağı gibi kabul eder. Herbalife şirketi patron olarak değil sizin de içerisinde olduğunuz üyelerin koruyarak yaşattığı bir firmadır. Herbalife Nutrition şirketinin bir üyesi olmak için özel şartlar gerekmez. Cinsiyet, ırk ve bireylerin yaşam tercihleri  herbalife üyesi olmaya hiç bir suretle engel değildir.

Herbalife üyeliğinizi ve buradan sağladığınız geliri ev araba gibi çocuklarınıza miras olarak bırakabilir. Sizin Herbalife Nutrition şirketindeki bütün haklarınıza sahip olabilirler. Herbalife üyeliği sizin ve evlatlarınızın geleceği için kuracağınız iş modelidir.

Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken bir Bağımsız Herbalife Üyesi’nden, Herbalife Üye Paketi’ni satın almaktır.

 

Herbalife Üyelik Avantajları Nelerdir?

Öncesinde belirttiğimiz gibi Herbalife çok yönlüdür. Kaliteli ve besleyici ürünleriyle dengeli beslenmeyi sağlama, sağlıklı ve aktif yaşam sürdürme gibi amaçlara hizmet ettiği gibi bizlere ekonomik açıdan da bazı katkılar sunmaktadır.

 • Herbalife’a üye olma, ürünleri %25 indirimli şekilde alma imkanı sunar.
 • %25 indirimi sonrasında, Herbalife üzerinden kariyer yapmayı düşünüyorsanız %35, %42, %50 gibi indirim alma fırsatını yakalayın.
 • Herbalife’nin düzenlediği doktor ve diyetisyenimizin online eğitimlerine katılma fırsatı yakalayın.
 • Herbalife ekibinden ilerleme, büyüme ve daha çok üye yapma ile ilgili tüyolar alın; gruplara, aktivitelere, konferanslara katılın.
 • Kendi işinizin sahibi olun, internetten ve aktif ve sağlıklı yaşamı destekleyen Herbalife ürünleri üzerinden para kazanma yöntemini deneyerek işinizi genişletin.
 • Evden işinizi yönetin, yarı zamanlı veya tam zamanlı arzu ettiğiniz şekilde işinizi yönetin.
 • İndirimlerin yanı sıra Herbalife’ın gelişmiş ödeme, dağıtım planından yararlanarak ekstra gelir elde edin.
 • Türkiye’ de aylık 100 bin’ den fazla satılan Herbalife ağına siz de katılın.

Herbalife Üyelik Şartları

Herbalife üyesi olmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar ve kurallar açıkça belirtilmiştir. Herbalife tarafından üyelik esnasında belirtilen altın standart maddelerini kabul etmek, 18 yaşından gün almış olmak, üyelik formunun da içinde bulunduğu Herbalife ürünlerine ait üyelik çantasını sipariş verirken ödemesini yapmış olmak, üyeliğini online olarak tamamlarken gerekli olan adres ve kişisel bilgileri Herbalife Üyeliğini tamamlarken tekrar sisteme girişini yapmak.

 • 18 yaşından gün almak
 • Altın standartları kabul etmek
 • Üyelik formunu doldurmak
 • Herbalife üyeliği için gereken Herbalife üyelik paketini sipariş vermek
 • Daha önce Herbalife üyeliğinden atılmamış, uzaklaştırılmamış, çıkarılmamış olmak

Herbalife Üyesi Olmak İstiyorum

Herbalife üyelik paketi satın alarak Herbalife üyesi olmak ve ürünleri indirimli şekilde alarak girişimcilik fırsatlarıyla iş imkanına sahip olmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.. Takıldığınız yerde whatsapp hattından bize sorabilirsiniz.

1- Adım

Öncelikle https://www.myherbalife.com/ adresine tıklayınız.

2- Adım

Daha sonra gelen sayfada Herbalife Nutrition’a Katılın! Online başvuru kısmına tıklıyoruz.

Herbalife Üyelik

3- Adım

Sonraki sayfada, Hesap oluşturmak için bilgilerinizi girerek Hesap Oluştur kısmına tıklıyoruz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyelik.

4- Adım

Sonraki sayfada, Üyelik seçeneklerinden Distribütör Olarak Kayıt Olun kısmına tıklıyoruz.

5- Adım

Açılan sayfada, Distribütör olarak Herbalife üyesi olmak için Sponsor Bilgisi ve Kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Sponsorunuz yoksa aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Sponsorun Herbalife ID Numarası : T1Y0143957
Sponsor Soyadı (ilk 3 harf) : YAL

6- Adım

Sayfanın devamında Kişisel Bilgilerinizi girerek Sonraki kısmına tıklıyoruz.

7- Adım

-Sonraki sayfalarda İkamet Adresi ve Telefon Numaraları bilgilerini giriyoruz.

8- Adım

-Sonraki sayfada Kişisel tanınma Numarası Yani (Pin kodu)  Herbalife Nutrition Beslenme Şirketinin Sizi Tanıma şifresi oluşturun. Hatırlayacağınız bir şifre olsun.

9- Adım

-Sonraki sayfada Herbalife Üyelik Sözleşmelerini okuyun ve onaylayarak devam edin.

10- Son Adım

Son olarak kredi kartı bilgilerinizi girerek Herbalife Üyelik Paketini satın alın.

Herbalife Üyesi olmak için gereken adımları tamamladınız.

Bağımsız Herbalife Üyesi oldunuz. Tebrik ederiz 🙂

Üyelik esnasında bir problem yaşamanız durumunda whatsapp hattımızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Herbalife Distribütörü Oldum Şimdi Ne Yapmalıyım?

Artık indirimli Herbalife ürünleri almaya ve girişimcilik fırsatlarıyla beraber iş kurmaya hazırsınız, www.myherbalife.com adresini ziyaret ederek üye girişi yapar istediğiniz ülke ve dil seçeneğini belirterek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz ürünlere karar verdiniz mi? Herbalife iş fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz?  İlk defa Herbalife kullanacaksanız ve tecrübeli danışman yardımını istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Sponsor olduğumuz Herbalife Üyelerimize ÜCRETSİZ destek veriyoruz.


Herbalife Üyelik Paketi Nedir?

herbalife üyelik paketi-1

Üyelik paketi içerisinde üstteki resimde olan ürünler siz üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde Herbalife Nutrition şirketi tarafından ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Herbalife üyelik çantası : Çok şık sırt çantası çok amaçlı kullanabilirsiniz.

Süper  Shaker : İçerisinde herbalife ürünlerini hazırlamanız için tasarlanmıştır.

Herbalife Shake : Herbalife’ın temel beslenme ürünüdür. Çok popüler kilo kontrolünde öğün yerine geçen yemeği.

Herbalife ölçü kaşığı : Herbalife ürünlerini kullanırken  kullanım oranı belirlemek için tasarlanmıştır.

Herbalife kilo kontrol rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan kişi Herbalife üyesi olduğu ve Herbalife satışı yaptığını gösterir rozettir.

Herbalife Üyelik Paketinin Avantajı?

Herbalife üyelik paketinde yer alan ürünlerin fiyatlarını teker teker topladığımız zaman, üyelik paketinin %45 civarında avantajlı olduğunu bilmeniz bile üyelik paketini satın almanıza neden olabilirken, sağlıklı beslenmeye bir adım atmak, harika ürünler ile tanışmak, büyük bir dünya markası ailenin üyesi olmak, yeni bir sosyal çevreye sahip olmak gibi artıları bir araya getirdiğimiz zaman (aslında bunlar sadece buzdağının görünen parçaları) üyelik için doğru karar verebileceğinize eminim.

 


Herbalife Beslenme Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgiler için tıklayınız.

İdeal Kilo Rehberi


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Whatsapp Görüşmesi Başlat